Safet Gjici thyen vendimin e Ramës, pa maskë në mbledhjen e partisë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryetari i Bashkisë Kukës, Safet Gjici, ka thyer publikisht sot rregullin e vënë nga qeveria shqiptare.

Gjici ka mbledhur asamblenë e PS në njësitë Shistavec, Topojan dhe Zapod, por në fotot që ka publikuar po vetë, as nuk mban fare maskë në ambientet e hapura.

Gjici dhe shumë të tjerë, nuk e vrasin fare mendjen për urdhrin e vënë nga kryeministri Rama që prej datës 15 tetor. Do mbajë përgjegjësi vallë Gjici për këtë shkelje? Presim ta mësojë në fund të muajit nga fatura e dritave…

/GazetaReforma.com/

Shpërndaje
Share.

Komento