Prej ditësh nuk kishte dalë nga banesa, gjendet i vetëvarur i moshuari në Kavajë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policia e Tiranës ka njoftuar se mëngjesin e sotëm është gjetur i pajetë në banesën e tij në Kavajë një i moshuar 84-vjeçar, i cili prej disa ditësh nuk ishte parë që të dilte nga banesa e tij.

Sipas informacionit paraprak, në lagjen numër 5 në Kavajë, shtetasi i identifikuar si Sh.S. 84-vjeç është gjendur i vetëvarur dhe pa shenja jete në banesën e tij.

Grupi hetimor ka bërë me dije se ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 15.09.2020, rreth orës  09:50, në lagjen Nr.5, tek rruga e “Ferrave”, Kavajë, në banesë, është gjetur pa shenja jete, i vetë’varur, shtetasi Sh.S., 84 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shpërndaje
Share.

Komento