“Policia i kontrollon imtësisht shtëpinë gjyqtarit”, gazetarja tregon se çfarë ndodhi mbrëmjen e djeshme në Tiranë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar një ngjarje të rëndë të ndodhur mbrëmjen e djeshme.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Lala ka bërë me dije, se një gjyqtari të Shkallës së Parë i kanë vjedhur makinën, ia kanë përdorur për një ngjarje dhe më pas ia kanë kthyer.

Sipas gazetares, e gjithë ngjarja ka ndodhur gjatë natës.

Më pas shton Lala, policia i ka kontrolluar imtësisht shtëpinë.

Gjyqtari sipas gazetares nuk kishte dijeni, që i kishin vjedhur makinën.

Postimi i Lalës

“Policia troket ne dyert e nje gjyqtari te shkalles se pare. Me argumentin se i kane vjedhur makinen policia i kontrollon imtesisht shtepine. Gjyqtari nuk kishte asnje dijeni qe i ishte vjedhur makina. Por doli ne fakt qe mjetin ja kishin vjedhur, ja kishin perdorur ne nje ngjarje dhe ja kishin kthyer prape. Kjo e gjitha brenda nates. Ngjarja eshte me fakte te verteta. Por ama me duket se skenar filmi”.

Shpërndaje
Share.

Komento