Po, pema e Krishtlindjeve e Ariana Grande-s është me kokën poshtë dhe ka një kuptim të veçantë!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Viti 2018 nuk u soll shumë mirë me këngëtaren Ariana Grande!
Mirëpo, kjo nuk do të thotë se këngëtarja e hitit “Thank U, Next” nuk do të gëzojë si të tjerët për festat e fundvitit, madje në mënyrën më origjinale.
Vëllai i saj, Frankie publikoi një foto të pemës së Krishtlindjeve dhe na besoni se nuk është ajo që prisnim. Pema jo vetëm që sfidon ligjin e gravitetit, por shpreh edhe të gjitha ndjenjat e këngëtares.

E pyetur nga gazetarët në New York përse ka zgjedhur një pemë të tillë, këngëtarja u përgjigj: “Ndonjëherë jeta është e tillë”! Dhe i japim plotësisht të drejtë.
Në 2018, Ariana publikoi një album të ri, u nda nga i dashuri Mac Miller dhe më vonë ai ndërroi jetë nga overdoza e drogës, u fejua me Pete Davidson edhe më pas hoqi dorë nga fejesa, po bëhet gati të shkojë në tur dhe krejt aksidentalisht u përfshi në një sher me Drake dhe Kanye West.

Pra siç e shihni, jeta ka qënë plot me ulje dhe ngritje për këngëtarjen!
Gjithsesi, nuk duhen humbur shpresat!
2019 do të jetë një vit më i mirë.
Burimi: Iconstyle.al 

Shpërndaje
Share.

Komento