Përplasen dy “Benza” në Krujë, një i plagosur në gjendje të rëndë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qendër të qytetit të Krujës. Dy mjete tip “Benz” janë përplasur me njëri-tjetrin, ku të plagosur kanë mbetur dy persona.

Mësohet se njëri prej të plagosurve është transportuar në spitalin e Traumës, pasi është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes dhe identitetet e personave që mbetën të plagosur në këtë aksident. Policia ka shkuar në vendngjarje për të zbuluar edhe shkaqet e ngjarjes.

Shpërndaje
Share.

Komento