Përfshihet nga flakët autobusi urban në Tiranë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një autobus që kryente shërbimin urban në kryqeytet është përfshirë nga flakët.

Ngjarja ka ndodhur pasdite, ndërkohë bëhet me dije se autobusi i përkiste linjës Kamëz-Tiranë.

Autobuzi urban ka marrë flakë në pjesën e përparme të tij dhe fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Ky incident u shoqërua me bllokim trafiku për disa minuta në Kamëz.

Shpërndaje
Share.

Komento