Pamje të frikshme nga Gjiri i Lalzit! Tornado në det (Foto+Video)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti i ditës së sotme duket se rezervon surpriza të shumta, pasi paqëndrueshmëria nga mëngjesi e deri më sot është vënë re në gjithë vendin.

Por në plazhin e Gjirit të Lalëzit janë vënë re disa pamje jo shumë të zakonta për vendin tonë. Në foto dhe video shfaqet imazhi i një tornadoje jo shumë parg bregut, rreth 500 metra larg.

Kjo ka shkaktuar edhe panik tek qytetarët, por fatmirësisht nuk ka ndodhur asgjë. Madje as niveli i ujit në det nuk është ngritur.

Shpërndaje
Share.

Komento