Në pranga 21-vjeçari për drogë, dhunë seksuale dhe vjedhje

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policia italiane ka arrestuar një 21-vjeçar nga Shqipëria për vjedhje,  trafikim të lëndëve narkotike dhe dhunë seksuale.
Sipas mediave italiane, shqiptari rrezikon të dënohet me 3 vite, 3 muaj e 28 ditë burg për shkak të akuzave që janë ndaj tij.

21-vjeçari ishte shpallur në kërkim në vitin 2015 si përgjegjës për krime të dhunës seksuale ndaj një të miture në Frosine.
Ndërsa në vitin 2017 ka qënë i akuzuar për posedim të lëndeve narkotike në Pregnasa dhe gjithashtu i akuzuar edhe për vjedhje në vitin 2017.
Emri i të riut shqiptar nuk bëhet i ditur.

Shpërndaje
Share.

Komento