Në lidhje me vajzën e Linda Ramës? Cakaj: “Është një gënjeshtër absolute, vjen për të njollosur reformën e kryeministrit”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj, i pyetur nga moderatori i emisionit “opinion” hedh poshtë zërat se ai bashkëjeton me vajzën Linda Ramës. Madje ai ka thesuar se absolutisht i pavërtetë, dashakeqe dhe autorët e kësaj akuze do ballafaqohem në gjykatë.

“Kjo është absolutisht i pavërtetë, dashakeqe dhe autorët e kësaj akuze do ballafaqohem në gjykatë. Është një akuzë që vjen nga armiqtë e kryeministrit Rama. Është një gënjeshtër absolute, vjen për të njollosur reformën që ka kryeministri… Është produkt i një fantazie të shfrenuar,” – tha ai.

Shpërndaje
Share.

Komento