Mesazhi i Gjiknurit pas shkarkimit nga Rama

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pavarësisht se u zëvendësua përgjatë vitit që lamë pas nga kryeministri, Edi Rama, ministri i Energjisë dhe Infrastrukturës, Damian Gjiknuri nuk ka hequr dorë nga ‘detyrimet’ e institucionit që drejton.

Përmes një postimi në rrjetin social ’Instagram’, Gjiknuri shpreh mirënjohjen dhe vlerësimin për punonjësit e Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike. Ai ndan edhe foto nga puna e tyre.

“Mirënjohje dhe vlerësim për punonjësit e Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike që pavarësisht kushteve të rënduara atmosferike janë në krye të detyrës për të garantuar furnizim me energji në zonat malore”, shkruan ai.

Shpërndaje
Share.

Komento