Merr flakë banesa në Durrës, një i moshuar në gjendje të rëndë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Digjet një banesë në Durrës prej nga një i moshuar ka përfunduar me dëmtime.

Sipas Ballkaweb, ngjarja ka ndodhur ne lagjen Nr.8 dhe i moshuari i cili ndodhej brenda banesës është në gjendje të rëndë.

Mësohet se i moshuari ka qenë duke pirë cigare e me sa duke e ka harruar të ndezur çka i ka vënë flakën banesës.

Ai është nisur me urgjencë drejt kryeqytetit për shkak të gjendjes së rënduar.

Shpërndaje
Share.

Komento