Krisma gjatë natës në Durrës, qëllohet me armë drejt një “Volkswageni”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një automjet është qëlluar me armë zjarri pak pas mesnate në Durrës.

Ngjarja është regjistruar në lagjen Nr.4 të qytetit bregdetar.

Sipas policisë, makina tip “Volkswagen” ishte e parkuar.

Mësohet se mjeti është në pronësi të 29-vjeçarit me iniciale I.B. , banues në Durrës.

Grupi hetimor ndërkohë po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Njoftimi i plotë:

Më datë 15.10.2019, rreth orës 00:45, në lagjen nr.4 Durrës është qëlluar me armë zjarri tip pistoletë mjeti tip “Volkswagen”, i parkuar, në pronësi të shtetasit I.B., 29 vjeç, banues në Durrës.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes., identifikimin dhe kapjen e autorit. Materialet u referuan ne Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

Shpërndaje
Share.

Komento