“Jam te Çimi”, Basha telefonon papritur Kryemadhin! Ja çfarë biseduan

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mbrëmjen e sotme dy përfaqësuesit e partive më të mëdha opozitare, Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi kanë qenë në studio televizive të ndryshme, përkatësisht në “Opinion” dhe “Çim Peka Live”.

Siç duke, kryedemokrati ka telefonuar kreun e LSI, e cila ishte ende në intervistë por nuk ka nguruar t’i përgjigjet thirrjes së Bashës.

Pa asnjë lloj kompleksi, Kryemadhi ngriti telefonin dhe tha: “Jam te Çim Peka, jemi LIVE” dhe më pas e mbylli telefonin dhe tha se personi që emori në telefon ishte Lulzim Basha.

Mister mbetet çështja për të cilën Basha e telefonoi Kryemadhin në këtë orë të vonë.

Të ketë të bëjë me Reformën Zgjedhore?

Shpërndaje
Share.

Komento