- Reklamë -spot_img
11.5 C
Tirana
Faqja kryesoreAktualitetItali, një 56-vjeҫar shqiptar humb jetën në vendin e punës

Itali, një 56-vjeҫar shqiptar humb jetën në vendin e punës

- Reklamë -spot_img

Një 56-vjeçar me kombësi shqiptare, në shtetin Italian, ka humbur jetën gjatë kohës që punonte në zonën e Treviglios. Dyshohet se shkak për vdekjen e tij mund të ketë qënë një infrakt.

Shqiptari i shtrirë për tokë i vdekur u gjet nga një koleg i tij i cili ka informuar menjëherë të tjerët.
56-vjeҫari punonte në magazinat e kompanisë “Vimercati di Pontirolo”.
Ai njihej nga të gjithë si “Remo” dhe kishte shumë vite që jetonte në shtetin italian.
Gjithashtu mësohet se 56- vjeҫari ishte i martuar dhe kishte dy fëmijë.

- Reklamë -spot_img

Duhet lexuar

- Reklamë -spot_img

Artikuj te ngjashëm

- Reklamë -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj