Ishte shtruar në spital dy ditë më parë, ndërron jetë në rrethana misterioze 58-vjeçari në Korçë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një 58-vjeçar ka ndërruar jetë në rrethana të çuditshme, mëngjesin e sotëm  në Korçë.

“Balkanweb” shkruan se viktima është Telha Kelo nga fshati Pojan.

Mësohet se babai i dy fëmijëve ka qenë i shtruar në spitalin e Korçës dy ditë më parë.

Përveç dhimbjes së kokës dhe barkut, mjekët nuk kanë hasur ndonjë problem tjetër.

Familjarët shprehen se 58-vjeçari po kurohej nga tëmthi dhe kishin kërkuar ta transferonin drejt Tiranës.

Trupi i tij ndodhet në morg që prej orës 08:00 dhe pritet që t’i nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore.

Me çështjen po merren Oficerët e Policisë Gjyqësore në Prokurorinë e Korçës.

Shpërndaje
Share.

Komento