Ish-futbollisti shqiptar, me tre fëmijë tregon pakënaqësinë më të madhe: “S’më ngacmojnë më femrat”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jeta e ish-futbollistit, Redi Jupi, ndryshoi pas martesës dhe pasi u bë baba i tre fëmijëve, 2 djemve dhe një vajze.

Ai foli toç sot për jetën personale dhe nëse merr më ngacmime nga femrat.

I ftuar në emisionin “THUMB”, Redi u pyet nëse e kanë ngacmuar ndonjëherë femrat në club. Ai u tregua shumë i sinqertë:

“Jo të them të vërtetën nuk më ka ndodhur dhe më vjen keq për këtë. As jashtë vendit, sepse andej është edhe më keq. Kur shikon ndonjë femër që të shikon është si një vetëkonfirmim që ajo po të pëlqen dhe këtu mbaron muhabeti”.

Shpërndaje
Share.

Komento