I lidhur me Bora Zemanin? Donald Veshaj tregon “kushtet” dhe si e do bashkëshorten

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aktori i humorit, Donald Veshaj, është përfolur për një lidhje romantike me moderatoren e njohur shqiptare Bora Zemani.

Bora e mohoi të jetë e lidhur duke u shprehur se nuk ka asgjë të re në jetën e saj, por, sipas “Panorama Plus”, çifti janë në një lidhje dhe kanë hapur një kapitull të ri në jetën e tyre.

Aktori i njohur, Donald Veshaj ishte një nga ftuarit e mbrëmjes së djeshme në Soirée ku foli për jetën private.

Ai foli edhe për “kushtet” që bashkëshortja e tij e ardhshme duhet të ketë, në mënyrë që të marrë unazën.

“Mjafton të jetë… mund të jetë dhe e huaj. Dua një person që të më japë atë që i dhashë! Sot ka ikur kjo pjesa që nga je, nga vjen. Mund të martohesha edhe me një lushnjare”, u shpreh Donaldi.

Aktori nuk konfirmoi asgjë të re në jetën private edhe pse thuhet që tashmë nuk është beqar.

Iconstyle.al

Shpërndaje
Share.

Komento