I bëri “të pabërën” Sindit! Murati pranon pëlqimin për Melisën në ditën e takimit të tyre!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ditën e sotme u transmetua takimi mes Muratit dhe Sindit, një zgjedhje kjo që ndezi debate në studio puntatën e kaluar, mes kësaj të fundit dhe Melisës.

Në takimin e tyre të parë, bukuroshi nga Turqia i dhuroi Sindit një trëndafil të kuq, teksa fillimisht ishte kjo e fundit ajo që “bombardoi” Muratin me pyetje. Mirëpo, Murati nga ana tjetër i rrëmbeu asaj një përqafim, me arsyen se kishte emocione dhe pak ftohtë.

“Kisha pak emocione se ishte takimi i parë dhe kisha pak ftohtë. Më mirë është kur më pyesin sepse heq sikletin”, u shpreh ai në studio. Ajo që ndezi debate në studio ishte pikërisht pyetja e Almendit, i cili e pyet Sindin nëse e ka njohur më herët Muratin. Por si qëndron e vërteta? Ajo tha se thjesht ka qenë në sallonin e tij por nuk kanë patur kontakte.

Ndërkohë, i pyetur në studio nëse e sheh Sindin si një partnere Murati shprehet se: “Ishte takimi ynë i parë, deri tani si pamje më pëlqen.”

Por, nën tingujt e muzikës turke, “Për’Puthen” u mbyll me një kërcim mes Muratit dhe Melisës! Në puntatën e sotme u lexuan disa pyetje dhe komente të publikut, që ishin kuriozë të dinin më shumë për Muratin.

Publiku e pyet Muratin nëse do të dëshironte ai të bënte një kërcim me Melisën, propozim të cilin ai e pranoi.

Një tjetër pyetje nga publiku që Murati nuk ka nguruar aspak të përgjigjet edhe pse doli në një takim me Sindin duke shprehur pëlqim për të ishte kjo:

“Cila vajzë të tërheq më shumë fizikisht?“, dhe ai menjëherë është përgjigjur: “Melisa“.

Shpërndaje
Share.

Komento