Humb jetën 18-vjeçarja, shoferi largohet nga vendngjarja

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në hyrje të Suharekës, në autostradën “Ibrahim Rrugova”.

Si pasojë e aksidentit, mbeti e pajetë një 18-vjeçare dhe u plagosën 4 persona të tjerë. Shkaqet e sakta të aksidentit ende nuk janë bërë me dije, por në një deklaratë të policisë, shkak mendohet të jetë bërë trafiku i rënduar.

Drejtuesi i automjetit që ka shkaktuar aksidentin ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit, për t’u përballur me pasojat e aksidentit të shkaktuar, në të cilin mbeti e pajetë një 18-vjeçare. Identiteti i viktimës ende nuk është bërë me dije.

Shpërndaje
Share.

Komento