Grabitet pika e karburantit, autorët kërcënojnë punonjësin dhe i marrin paratë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tre persona të paidentifikuar kanë grabitur një pikë karburanti në Bilisht.

Ngjarja është regjistruar mëngjesin e një ditë më parë.

Autorët arritën t’i merrnin me dhunë punonjësit, 160 mijë lekë dhe 160 euro.

Në momentin e grabitjes, autorët kanë qenë ta paarmatosur.

Policia ka sekuestruar kamerat e sigurisë përreth, për të hedhur më shumë dritë mbi ngjarjen.

Ndërkohë po vijon puna për zbardhjen e plotë të rastit.

Shpërndaje
Share.

Komento