Goditet me qytën e pistoletës në kokë: 28-vjeçari niset drejt Traumës në gjendje të rëndë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një 28-vjeçar i identifikuar si Mark Paplekaj është plagosur mbrëmjen e sotme me mjete të forta.

Sipas Dosja.al ngjarja ka ndodhur në Tropojë, në fshatin Lekbibaj dhe mësohet se Paplekaj është goditur nga disa persona të paidentifikuar me qytën e pistoletës në kokë dhe aktualisht ndodhet në gjendje të rëndë.

Ai është dërguar në Tiranë për të marrë një ndihmë më të specializuar mjekësore, teksa zona ndodhet larg dhe terreni është i thyer.

Sakaq, forca të shumta ndodhen në vendin e ngjarjes, ndërkohë që rrethanat e ngjarjes mbeten të paqarta.

Shpërndaje
Share.

Komento