Gati për hitin e festave? Kënga e re e Gjikos dhe Butrintit do të jetë ëmbëlsira e Vitit të Ri

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gjiko dhe Butrint Imeri e kanë bërë gati ëmbëlsirën e festave të fundvitit dhe e dini çfarë kanë përgatitur? Sigurisht që një Bakllava.

Dy këngëtarët më të dëgjuar të momentit kanë publikuar sot projektin e ri, një këngë ritmike që mban titullin “Bakllava”, dedikuar femrave që janë aq të ëmbla dhe “të shijshme” si ëmbëlsira tradicionale shqiptare.

View this post on Instagram

#BAKLLAVA is OUT NOW 🤤 (Link in bio)

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Ky është dueti i parë i Gjikos dhe Butrintit, dhe dy këngëtarët kanë krijuar një kimi fantastike që besojmë se do të pritet mjaft mirë nga fansat.

Klipi nis me dy këngëtarët që hyjnë në një club të mbushur plot me femra dhe “prishin” një “ladies night”.

Sa për Butrintin nuk kemi ç’të themi, por për Gjikon, shpresojmë që Elita mos t’i ketë pasur problem këto vajzat e bukura në klip.

Shpërndaje
Share.

Komento