Fotot/ Zjarri përfshiu banesën, kush janë 2 të rinjtë shqiptarë që humbën jetën në Bruksel

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dy të rinj shqiptarë kanë humbur jetën si pasojë e një zjarri që përfshiu banesën ku ata jetonin në Bruksel.

Mësohet se viktimat janë Pelivan Hysaj, 24 vjeç nga Berati dhe Venedik Pirushi, 23 vjec, nga Durrësi.

Ngjarja ka ndodhur ditën e premte.

Banesa në të cilën jetonin dy të rinjtë u përfshi nga flakët, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit.

Shpërndaje
Share.

Komento