FOTO/ Detaje nga krimi në Rrogozhinë, i riu 33 vjeçar ishte qëlluar brenda mjetit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pak më parë “Gazeta Reforma” raportoi për një ngjarje të rëndë të ndodhur në një fshat të Rrogozhinës, ku një person ishte gjetur pa shenja jete brenda automjetit të tij.

Ajo që në fillim u dyshua për një vetvraste, ishte në fakt një krim ekzekutimi i pastër dhe personi që ishte vrarë ka pasur edhe më herët precedent penal.

Fotot që shihni vijnë nga vendi i ngjarjes në Rrogozhinë, ku u gjet i vrarë me armë zjarri 33-vjeçari Klevis Kapllani.

Ngjarja ndodhi rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj.

I riu ishte qëlluar me armë zjarri, ndërsa u gjet i pajetë brenda makinës së tij.

Mësohet se viktima ka qenë i dënuar më herët në Itali për trafik drogë.

Ai kishte më shumë se 1 vit që ishte kthyer në Shqipëri, por paraprakisht nuk bëhet e ditur të ketë qenë i përfshirë në një ndonjë ngjarje tjetër.

Image

Vrasja e 33-vjeçarit në Rrogozhinë/ Ja pamje nga vendi i ekzekutimit

/GazetaReforma.com/

 

 

 

 

 

 

Shpërndaje
Share.

Komento