Fero publikon foton ‘duck face’ nga pishina: Arbenita i bën komentin pikant

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Modelja e njohur Arbenita lsmajli dhe Fero herë pas herë janë në qendër të mediave për shkak të copëzave të dashurisë që vendosin të ndajnë me publikun. Mesa duket përpos shumë gjërave që bukuroshja pëlqen tek partneri i saj, buzët janë një prej tyre.

Këtë e dalluam përmes komentit pikant që Arbenita i ka lënë në foton e fundit të postuar nga Fero.

Reperi ka qenë në pishinë dhe ka pozuar drejt aparatit me një “duck face”.

Kaq mjaftoi që Arbenita t’i shkruante:

“Buza, buza”.

Shpërndaje
Share.

Komento