Elbasan/ Gjendet i vdekur në mes të rrugës 50-vjeçari. Dyshimet e para…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Elbasan. Policia ka bërë me dije se një 50-vjeçar është gjetur pa shenja jete në rrugë.

Shtetasi R.S, 50 vjeç dyshohet se ka ndërruar jetë si pasojë e një arresti kardiak. Uniformat blu bëjnë me dije se nuk janë gjetur shenja dhune në kufomë dhe se po vijon puna për dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Elbasan/ Informacion paraprak

Në lagjen “5 Maji”, Elbasan,  në rrugë është gjetur pa shenja jete shtetasi R.S., 50 vjeç,  nga këqyrja e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune dhe nga hetimet paraprake dyshohet se vdekja ka ardhur nga një arrest kardiak.

Grupi hetimor po vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Shpërndaje
Share.

Komento