E vranë dhe e hodhën në kanal, ky është i riu tropojan që u masakrua në Fier

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Sulaj të Fierit. Një 23-vjeçar nga Tropoja është gjetur i pajetë në vendin e quajtur  “Kthesa e Hamilit” në fshatin Sulaj të Fierit.

I riu është identifikuar si Florian Selimi. Mësohet se viktima ishte nga Tropoja dhe kishte ardhur vitet e fundit në fshatin Sulaj të Fierit.

Dyshohet se i riu ka ndërruar jetë si pasojë e plagës së marrë me thikë, ku dyshohet se ka ndodhur gjatë një konflikti.

Mendohet se drejtuesi i mjetit është nxjerrë nga makina dhe është ekzekutuar në kanal pranë rrugës.

Pranë kanalit është gjetur një makinë e braktisur tip “Renault”,  me targa AA641EN. Njëra nga gomat e mjetit ka qenë e hequr dhe kafano ka qenë e hapur.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe dokumentimin e kësaj ngjarje.

Shpërndaje
Share.

Komento