E rëndë në Vienë, shqiptari rreh gruan me shkop deri në vdekje

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një 32-vjeçar nga Kosova ka vrarë gruan e tij në Vienë ditën e djeshme.

Siç shkruan “Gazeta Express”, ai e ka qëlluar bashkëshorten me shkop druri deri në vdekje.

Menjëherë pas aktit të rëndë shqiptari shkoi në polici dhe rrëfeu krimin.

Më tej autoritetet shkuan në shtëpinë e çiftit dhe gjetën trupi e pajetë të 32-vjeçares.

Viktima kishte plagë të mëdha në pjesë e pasme të kokës.

Ajo është femra e 18-të e vrarë këtë vit në Austri.

Shpërndaje
Share.

Komento