E rëndë në Tiranë, e reja dhunon dhe godet me thikë motrën

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Tiranë.

Një 24-vjeçare ka goditur me thikë motrën e saj.

E plagosura u dërgua me urgjencë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën fatmirësisht.

Policia arrestoi menjëherë 24-vjeçaren A.Sh., banuese në Greqi.

Mësohet se e reja kishte shkuar në shtëpinë e prindërve dhe pas një konflikti ka goditur me mjet prerës motrën 21-vjeçare.

Policia sekuestroi një thikë në cilësinë e provës materiale.

Grupi hetimor ndërkohë ka nisur punën për zbardhjen e ngjarjes.

Njoftimi i policisë

Tiranë
Godet motrën, arrestohet në flagrancë 24 vjeçarja

Arrestohet edhe një shtetas, për dhunë në familje

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 kanë arrestuar në flagrancë shtetasen A.SH., 24 vjeçe, banuese në Greqi. Kjo shtetase në shtëpinë e prindërve, pas një konflikti të çastit për motive të dobëta, ka rrahur dhe më pas e ka goditur me mjet prerës, motrën e saj, 21 vjeçare, e cila ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua mjeti prerës.

Shpërndaje
Share.

Komento