“E nise historinë për t’i dhënë damkë Donaldit”, Monika i kthehet keq Einxhelit

0
497

Debatet në lidhje me situatën që është krijuar mes Donaldit dhe Einxhelit vazhdojnë ende, por kësaj radhe edhe Monika ka diçka për t’i thënë moderatores.

Gjatë një konfrontimi që aktorja pati me Einxhelin në shtëpinë e “Big Brother VIP”, ajo i shprehet konkurrentes se historia u përmend jo për të sensibilizuar njerëzit, por për t’i dhënë një damkë Donaldit dhe të tjerëve që kanë punuar për të.

 

Einxhel: Historia ime me prindin tim ju erdhi keq, por kur tregoj një histori tjetër që m’ka vrarë, përse s’të vjen keq?

Monika: Për çfarë të më vijë keq, që ti shkon në një punë edhe nuk kërkon një kontratë? Ku je ti në 2021-2020?

Einxhel: Po ik o Monika do më tregosh ti penalizimin. Iki unë se historia ime do më penalizojë. Nuk më plas fare nëse kam përmendur njerëz të tjerë.

Monika: Por për çfarë e nise ti këtë histori? Ti e nise për të sensibilizuar gjënë që të kanë bërë ty? Jo! Ti e nise për t’i dhënë një damkë atij dhe atyre njerëzve të tjerë.

Kujtojmë se ditën e djeshme pati një debat tjetër mes Donaldit dhe Einxhelit, ku Donaldi kërkoi një shpjegim për hapjen e kësaj teme, por ai nuk mori përgjigje.

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj