Dy të mbytur në Bunë, njëri vetëm 14 vjeç

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Polumbarët në Darragjat të Shkodrës ka nxjerrë mëngjesin e sotëm trupat e dy personave të mbytur në lumin Buna. Bëhet fjalë për një të mitur 14 vjeç dhe një burrë i moshës 39 vjeç.

Familjet e tyre kishin raportuar dje zhdukjen, ndërsa sot trupat u gjetën nga polumbarët.

Hetimet kanë nisur për të zbardhur shkaqet e ngjarjes së rëndë.

Shpërndaje
Share.

Komento