Durrës/ Bie në det dhe mbytet, gjendet trupi i pajetë i 60-vjeçarit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mëngjesin e sotëm në zonën e njohur si ish-kantieri detar brenda Portit të Durrësit një person është gjetur i mbytur.

Policia dhe polumbarët kanë shkuar menjëherë në vend të njoftuar nga punëtorët e portit dhe kanë nxjerrë trupin e pajetë nga uji.

Pas këqyrjes paraprake, policia ka deklaruar se trupi i përket shtetasit Xhelal Skënderi, një punëtor i Portit të Durrësit.

Njoftimi i policisë:

Durrës
Informacion Paraprak
Më datë 29.03.2019, rreth orës 10:00, në Portin e Durrësit , shetasi Xh.S., 60 vjeç, duke punuar është rrëzuar në det dhe është mbytur.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shpërndaje
Share.

Komento