- Reklamë -spot_img
13.5 C
Tirana
Faqja kryesoreAktualitetDhunoi dhe bëri për spital bashkëshortin italian: Në pranga 31-vjeҫarja shqiptare

Dhunoi dhe bëri për spital bashkëshortin italian: Në pranga 31-vjeҫarja shqiptare

- Reklamë -spot_img

Një shtetase shqiptare në Itali po ndiqet penalisht pasi akuzohet se ka dhunuar bashkëshortin italian.

Mediat italiane shkruajnë se 31-vjeçarja nga Shqipëria ishte e varur nga alkooli dhe dhunonte barbarisht bashkëshortin e saj 45-vjeçar.

Ajo është kapur në flagrancë duke goditur në gjendje të dehur burrin e saj italian dhe është dashur ndërhyrja e karabinierëve italiane që ta ndajnë nga partneri.

Goditjet e saj kishin qenë aq të rënda saqë partneri kishte gjakderdhje nga hundët dhe plagë të rënda në kokë.

Pas ngjarjes burri përfundoi menjëherë në spital dhe më pas e denoncoi gruan në polici. Mediat italiane shkruajnë se arsyeja e sherrit, ishte mosdhënia e çelësave të makinës dhe parave të tjera.

Historia kishte kohë që vazhdonte, ndërsa gruaja kishte një varësi të theksuar ndaj alkoolit, pavarësisht kurave të mëparshme.

Aktualisht shqiptarja ka braktisur shtëpinë e  burrit dhe po ndiqet penalisht në gjendje të lirë.

Burimi: Iconstyle.al 

- Reklamë -spot_img

Duhet lexuar

- Reklamë -spot_img

Artikuj te ngjashëm

- Reklamë -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj