Degjeneron sherri në Lezhë, vajza nxjerr thikën dhe godet djalin

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policia ka arrestuar një 24-vjeçare në Lezhë për plagosje, ndërsa ka proceduar penalisht shtetasin A.Sh.

Sipas policisë,F.M. gjatë një konflikti të çastit ka goditur me thikë shtetasin A.M.

I plagosuri është transportuar në spitalin e Traumës dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë së Lezhës për veprime të mëtejshme.

NJOFTIMI I POLICISË

Lezhë

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Lezhë bënë arrestimin në flagrancë të shtetases F.M.,24 vjeëe, banuese në Lezhë, si dhe proëeduan penalisht shtetasin A.Sh.,banues në fshatin Barbullojë, Lezhë.

Gjatë një konflikti të ëastit,në qytet Lezhë shtetasja F.M. ka goditur me mjet prerës (thikë), shtetasin A.M.,i cili është transportuar në spitalin e Traumës Tiranë, jashtë rrezikut për jetën.

Materialet procedurale u referuan për veprime të mëtejshme, në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Lezhë.

Shpërndaje
Share.

Komento