Degjeneron debati mes Ahmetajt dhe Gazment Bardhit, sekretari i PD: Do të të nxjerr bojën…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ministri i Rindërtimit, Arben Ahmetaj është përplasur me sekretarin e Përgjithshëm të PD-së, Gazment Bardhi. Në një ndërhyrje telefonike në emisionin “Opinion”, Ahmetaj ka sqaruar çështjen e inceneratorve, por është ndërprerë nga ish-deputeti Bardhi.

Ministri ka ngritur zërin dhe i është drejtuar Bardhit me fjalët ‘pusho se të tregova se çfarë ke marrë nga zyra e atyreve’.

Pjesë nga debati:

Ahmetaj: Pusho!

Bardhi: Mos më thuaj mua pusho fare ti .

Ahmetaj: Pusho se të tregova ca ke marrë nga zyra e atyre…Do të nxjerr bojën .

Bardhi :Ti je me bojë të nxjerrë.

Ahmetaj: Rri se do të them ndonjë gjë tjetër .

Bardhi: Thuaj ça të duash. Nuk do i gëzosh lekët që ke marrë.

Shpërndaje
Share.

Komento