Kategoria: Rajoni

Rajoni
Kapen 30 kg drogë në Greqi, dy në pranga
By

Policia greke ka sekuestruar 30 kg drogë të llojit marijuanë, ndërsa janë arrestuar një shqiptar dhe një greke. Operacioni është zhvilluar në aksin Korinth-Athinë, ku brenda…

1 19 20 21 22 23 30