Kategoria: Lifestyle

Lifestyle
Horoskopi ditor: 20 shkurt 2019
By

Dashi Më shumë se fantazinë gjatë kësaj dite duhet të ushqeni logjikën tuaj. Reflektoni më mirë ndaj asaj që ju rrethon, si dhe analizoni kërcënimet e…

Lifestyle
Horoskopi ditor: 19 shkurt 2019
By

Dashi Gjatë kësaj dite Venusi do ju shoqërojë me një sharm të pazakontë, me anë të të cilit do të bëni për vete shumë persona. Njeriu…

Lifestyle
Horoskopi ditor: 15 shkurt 2019
By

Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm, ku nuk përjashtohen as disa debate. Kujdesi nuk është asnjëherë i tepërt, ndaj në këto momente duhet treguar…

Lifestyle
Horoskopi ditor: 14 shkurt 2019
By

Dashi Ky 14 shkurt për të lindurit e kësaj shenje nuk do të jetë shumë pozitiv. Parashikohet një ditë e karakterizuar me nervozizëm dhe dhimbje koke.…

Lifestyle
Horoskopi ditor: 12 shkurt 2019
By

Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe…

Lifestyle
Horoskopi ditor: 11 shkurt 2019
By

Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me lodhje dhe punë. Në dashuri parashikohet një ditë e mirë, të cilën…

Lifestyle
Horoskopi ditor: 8 shkurt 2019
By

Dashi Mund të përballeni me disa tensione sidomos lidhur me sferën familjare dhe sentimentale. Do të jeni nën ndikimin e favorshëm të yjeve, ku do të…

1 2 3 5