Burri nga Pogradeci që i preu kokën nënës aktiv në Facebook/ Është fans i Dua Lipës, ja politikanët që kritikon

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Olsi Cekici, 44 vjeç, autori i krimit makabër që tronditi Pogradecin dje, teksa vrau nënën e tij me thikë, ka qenë aktiv edhe në rrjetet sociale.

Ai ka treguar se është fansi Dua Lipës, ndërsa thotë se beson në dashuri e Zot. Çekiçi ka postuar fotografi, ku shprehet” “Allahu është një”.

Ndërsa, ai merret edhe me politikanët. Në profilin e tij në “Facebook”, Olsi Çekiçi kritikon presidentin e vendit Ilir Meta dhe kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi, duke i quajtur ata “hijena”.

Ajo që vihet re është se në faqen e tij në “Facebook” nuk mungojnë edhe komentet e të afërmve dhe miqve të tij, të cilët i shkruajnë rreth fotove që ai poston.

44-vjeçari Çekiçi masakroi nënën e tij me thikë dhe kokën e saj e vari në derën e shtëpisë. Krimi makabër ka tronditur fqinjët dhe të afërmit. Ata treguan se nëna e tij ishte një grua e urtë, ndërsa shtuan se burri shpesh herë ushtronte dhunë fizike ndaj të moshuarës.

Shpërndaje
Share.

Komento