Bie nga lartësia, humb jetën tragjikisht 27-vjeçari shqiptar në Itali

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Itali. Një 27-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht, pasi ka rënë nga një lartësi.

I riu ka qenë duke punuar së bashku me një të afërmin e tij dhe ka rënë nga një lartësi prej 10 metrash për shkak të rrëzimit të strukturës ku edhe po punonin.

Ngjarja ka ndodhur në Castelfiorentino.

Mediat italiane shkruajnë se çatia u përfshi nga flakët, ndërsa u desh ndërhyrja e zjarrfikëses për t’i shuar ato.

Edhe pse në vendngjarje shkoi një helikopter, 27-vjeçari nuk ka mundur dot të mbijetojë si pasojë e plagëve të marra.

Shpërndaje
Share.

Komento