Aksident në Itali, vdes mjeku shqiptar

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një mjek shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Itali, pasi është përfshirë në aksident dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Sipas mediave vendase, mjeku 66-vjeçar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, po udhëtonte me dy persona të tjerë në kohën kur makina tip “Benz Class’ u përplas me ndarësen e autostradës dhe më pas u rrokullis disa herë.

Përplasja ka qenë fatale për të, 66-vjeçari ka dalë nga xhami i makinës dhe ka mbetur i shtrirë në rrugë pa shenja jete.

Dy të tjerët u dërguan me shpejtësi në spital, ku raportohet se gjendja e tyre shëndetësore është e qëndrueshme dhe nuk kanë asnjë rrezik për jetën.

Shpërndaje
Share.

Komento