Tragjike/ Ndahet nga jeta 4-vjeçari në Berat, prek telat e korentit në park

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Berat.

Një 4-vjeçar u raportua se humbi jetën pasi ra në kontakt me energjinë elektrike.

Edhe pse familjarët e dërguan me urgjencë në spital, vogëlushi nuk ia ka dalë dot të mbijetojë.

Sipas “Fax Web”, vogëlushi ka qenë në parkun e qytetit dhe ka prekur disa fije të zhveshura të një ndriçiuesi të vendosur nga Bashkia e këtij qyteti.

Shpërndaje
Share.

Komento