- Reklamë -spot_img
21.5 C
Tirana
Faqja kryesoreAktualitetKronikëTragjike! Humb jetën 22-vjeçari shqiptar në Itali, në gjendje të rëndë edhe...

Tragjike! Humb jetën 22-vjeçari shqiptar në Itali, në gjendje të rëndë edhe e dashura (Emri)

- Reklamë -spot_img

Në Terni të Italisë ka humbur jetën tragjikisht një 22-vjeçar me origjinë shqiptare, ndërsa e dashura e tij është në gjendje kritike për jetën.

Viktima mësohet se është Riçardo Kahuqi, me origjinë shqiptare por që jeton prej vitesh  në San Gemini në Itali. Sipas mediave italiane  e dashura e tij 22-vjeçare ndodhet në gjendje të rëndë në reanimacion në spitalin e Santa Maria.

Dy të rinjtë po udhëtonin me motor,  kur 22-vjeçari ka humbur kontrollin  e mjetit e është përplasur me një kamion.  Përplasja ka qenë fatale dhe Kahuqi ka ndërruar jetë në vend. Çifti i të rinjve udhëtonin me motor, kur 22-vjeçari humbi kontrollin e mjetit dhe u përplasja me një kamion. Kahuqi humbi jetën në vendin e ngjarjes. Mësohet se aksidenti tragjik i cili i mori jetën të riut shqiptarë ka ndodhur rreth orës 19:30 të së martës.

Bëhet me dije gjithashtu s ka qenë policia rrugore, ajo që ka ndërhyrë, pak minuta pasi ka ndodhur ngjarja dhe ka njoftuar më pas grupin e posaçëm hetimor, për të rindërtuar dinamikën dhe rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti, i cili bëhet me dije se ka ndodhur në kilometrin 106 të Flaminia, në zonën bashkiake të Terni-t. Sa i përket shkaqeve të ngjarjes tragjike, autoritetet italiane kanë nisur hetime

- Reklamë -spot_img

Na Ndiqni

752FansaPëlqeje
19,500NdjekësNdiqe

Duhet lexuar

- Reklamë -spot_img

Artikuj te ngjashëm

- Reklamë -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj