- Reklamë -spot_img
32.5 C
Tirana
Faqja kryesoreAktualitetMeta kërcënon Ramën me vrasje: Për dy minuta mbaroj punë me ty

Meta kërcënon Ramën me vrasje: Për dy minuta mbaroj punë me ty

- Reklamë -spot_img

Ai i ka pasur shumë të ashpra tonet ndaj Ramës, madje e ka kërcënuar edhe me vrasje duke u shprehur se për dy minuta mbaron punë me të.

Meta:

Mos guxo të provokosh trazira në Shqipëri me SOROS dhe miqtë e t’u serbë se ke përballë një President nga Skrapari dhe 10 milion shqiptarë. Çuni i Kristaqit ta dijë mirë. Ky Pinok i shëmtuar, ky qen bir qeni, ky maskara, ta dijë mirë se s’ka për të gjetur vrimë ku të futet

Mos më provokojë më se nëse dua mbaroj punë me të për 2 minuta’

/GazetaReforma.com/

- Reklamë -spot_img

Duhet lexuar

- Reklamë -spot_img

Artikuj te ngjashëm

- Reklamë -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj