- Reklamë -spot_img
21.5 C
Tirana
Faqja kryesoreLifestyleHoroskopi sot, 3 shtator 2022

Horoskopi sot, 3 shtator 2022

- Reklamë -spot_img

Dashi: Tani jeni gati të flisni për dashurinë, ndoshta me dikë që keni takuar këtë verë. Situatë e ndërlikuar në sferën e punës, edhe nëse të ardhurat nuk rriten, shpenzimet vazhdojnë të marrin për kot.

Demi: Duke mos pasur më hënën në kah të kundërt, mund të mbështeteni në një ditë më të qetë në dashuri këtë të shtunë 3 shtator. Ruani qetësinë në punë, dikush mund t’ju provokojë.

Binjakët: Mos bëni diskutime të kota në çift. Mbani parasysh se asgjë nuk ia vlen aq shumë sa të jeni gjithë kohës të tendosur. Lajme të mëdha në frontin e punës. Janë në rrugë e sipër.

Gaforrja: Pas disa ditësh do ta keni sërish Venusin në shenjën tuaj. Pasi jeni përballur me kaq shumë ndryshime në punë, tani po kërkoni stabilitet.

Luani: Dashuria do të shkëlqejë sërish, çdo keqkuptim do të zhduket. Nga ana tjetër, disa çështje biznesi duhet të rishikohen.

Virgjëresha: Jeni paksa në formë, por shmangni grindjet që të vazhdoni kështu. Mos krijoni tension në vendin e punës, duhet të shkëputeni nga kjo ide.

Peshorja: Pritet një ditë e bukur për dashurinë pasi tashmë e keni Hënën në shenjën tuaj. Planifikimi është i rëndësishëm në punë ndaj kijeni parasysh këtë gjë.

Akrepi: Kini durim edhe pak, pas 2 ditësh Venusi nuk do të jetë më kundër. Kështu do të mund të mendoni për dashurinë me më shumë qetësi. Në sferën e punës po reflektoni për të ardhmen tuaj aty.

Shigjetari: Në dashuri është padyshim një ditë pozitive kjo e shtunë 3 shtatlr. Në vendin e punës ka lajme të rëndësishme.

Bricjapi: Këto janë ditë të rëndësishme dhe mos u çuditni nëse Afërdita jua kthen dashurinë në jetën tuaj. Pasiguritë në punë janë të dukshme dhe vijnë për shkak të Jupiterit që është përkundër shenjës tuaj.

Ujori: Ndjenjat ringjallen dhe kjo e shtunë është një ditë mjaft pozitive në dashuri. Mundohuni t’i jepni më shumë shtysë gjërave edhe në vendin e punës.

Peshqit: Ata që kanë plane dashurie afatgjata mund të përballen këtë të shtunë me disa pengesa. Në punë, edhe aty kjo periudhë është e vështirë.

 

- Reklamë -spot_img

Duhet lexuar

- Reklamë -spot_img

Artikuj te ngjashëm

- Reklamë -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj