- Reklamë -spot_img
32.5 C
Tirana
Faqja kryesoreLifestyleHoroskopi sot, 23 qershor 2022

Horoskopi sot, 23 qershor 2022

- Reklamë -spot_img

Dashi: Ndani realitetin nga fantazia, përndryshe mund të përfundoni në një situatë kaotike. Dhe mos supozoni se e dini se çfarë po mendon një koleg ose një një person i dashur, pasi mund të jeni shumë larg së vërtetës.

Demi: Yjet nxisin anën tuaj të shoqërueshme sot. Jeni në humor për ndryshim ndërsa përziheni me miqtë kreativ dhe kolegët e ashpër. Do t’ju duhet të jeni më të durueshëm me anëtarët e stresuar të familjes, pasi dramat shtohen dhe harmonia në familje është e vështirë për t’u gjetur.

Binjakët: Nëse ndiqni verbërisht këshillat e dikujt, atëherë mund ta gjeni veten të udhëhequr në rrugën e kopshtit drejt telasheve. Nëse diçka duket shumë e mirë për të qenë e vërtetë, atëherë ndoshta është.

Gaforrja: Kujdes kur ngatërroheni me dikë pasi mund të paguani një çmim të caktuar.  Ju ndiheni impulsiv sot, dhe gjithashtu jeni të shpejtë në zemërim. Qëndroni të qetë dhe trajtojini gjërat nga një këndvështrim i qetë. Mbajeni vëmendjen tuaj të fokusuar në atë që dëshironi.

Luani: Jeni në një zbavitje shpenzimesh dhe artikujt e luksit duken të papërmbajtshëm. Edhe miqtë ju marrin shumë kohë. Marsi ju jep atë avantazh shtesë. Kërkoni këshilla të mira të pavarura për çdo projekt.

Virgjëresha: Aftësitë tuaja komunikuese janë në formë të shkëlqyer sot, por ngadalësoni shpenzimet tuaja pasi paratë janë ende buxhetore. Lidhjet apo shoqatat e reja do të sjellin mundësi.

Peshorja: Dramat e fundit ju kanë hedhur në një situatë kriike, por sot është shansi juaj për të treguar se sa i drejtë jeni. Partneritetet do të jenë të favorshme dhe mund të nënshkruhen kontrata. Partneri juaj do të kënaqet duke ndihmuar.

Akrepi: Ngadalë por me siguri nivelet tuaja të energjisë fillojnë të përmirësohen dhe ju jeni në gjendje të përballeni me problemet që keni bërë një punë kaq të mirë për t’i injoruar. Një udhëtim mund të përfundojë me një takim të dashuruar.

Shigjetari: Vizitorët e papritur sjellin lajme që nuk e kishit menduar kurrë se do t’i dëgjonit. Mos shpenzoni para që vërtet nuk i keni. Kini kujdes që të mos jeni të ngarkuar me përgjegjësitë e të tjerëve.

Bricjapi: Dilni në përfundimet tuaja në vend që të merrni mendimin e tjetrit. Koha shtesë në punë do të sjellë dividentë. Jeni në një nivel të lartë dhe nuk ka asgjë që ju ndalon pasi planet tuaja marrin formë.

Ujori: Informacioni sekret do të hapë sytë sot! një çështje e shtëpisë kërkon vëmendje. Një keqpërdorues në maskën e një miku po dëmton reputacionin tuaj. Në punë po hapet një rrugë e re e cila do të sigurojë bazën për shumë kënaqësi në të ardhmen.

Peshqit: Gjestet e pasinqerta të miqësisë mund të jenë mashtruese. Shmangni udhëtimet e gjata. Mungesa e mbështetjes kohët e fundit ju ka bërë të rishikoni mënyrën se si e shihni një person të caktuar në jetën tuaj. Jeta juaj e dashurisë ka qenë e ngadaltë, është koha për të bërë një lëvizje dhe për të shprehur nevojat tuaja.

- Reklamë -spot_img

Duhet lexuar

- Reklamë -spot_img

Artikuj te ngjashëm

- Reklamë -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj