- Reklamë -spot_img
25.5 C
Tirana
Faqja kryesoreAktualitetHoroskopi sot, 2 gusht 2022

Horoskopi sot, 2 gusht 2022

- Reklamë -spot_img

Dashi

Rrethi juaj i miqësisë duket se po ndahet dhe e keni të vështirë të dini se cilën anë duhet të mbani. Ngjarjet e sotme ju ofrojnë mundësinë për të qëndruar neutral.

Demi

Ju mund të bëni një zbulim të papritur për diçka nga e kaluara juaj. Shmangni konfrontimet në punë. Ju mund të mësoni informacion të vlefshëm nëse dëgjoni dhe vëzhgoni se çfarë bëjnë dhe thonë të tjerët.

Binjakët

Ëndrrat tuaja sonte do të jenë të rëndësishme, ndaj shkruani ato. Kaloni një ditë të qetë me një të dashur. Një orë shtesë pune do të sjellë më shumë para dhe një hobi bëhet fitimprurës.

Gaforrja

Një mik i mirë sot është një mburojë për ju.Mundohuni të mos i përdorni të gjitha mundësitë. Paratë mund të jenë të vështira për t’u marrë sot, prandaj përpiquni të keni një plan rezervë.

Luani

Nëse e kaluara vazhdon të shfaqet në një marrëdhënie, synoni ta trajtoni atë një herë e përgjithmonë. Identifikoni fajin që gjithashtu mund t’ju pengojë të kërkoni lumturinë. Nuk keni qenë plotësisht të sinqertë me veten, ndaj rishqyrtoni motivet tuaja.

Virgjëresha

Besimi juaj është i fortë dhe dashuria është e favorizuar. Kjo është një ditë e shkëlqyer për të korrigjuar çdo gabim dhe për të thënë se si ndiheni vërtet për gjithçka që ka ndodhur. Merrni kohën tuaj kur merreni me çështje financiare. Paguani një mendim profesional nëse mundeni.

Peshorja

Kreditë do të jenë të arritshme dhe çështjet ligjore do të trajtohen lehtësisht. Intrigat sekrete mund t’ju futin në telashe. Ju mund t’i bëni gjërat më të lehta për veten tuaj duke qenë transparent.

Akrepi

Të qenit agresiv me kolegët nuk është zgjidhja. Partneri juaj do të jetë i mundimshëm sot. Shmangni konfrontimet. Do të gjeni shumë arsye për zhgënjim me familjen dhe kolegët.

Shigjetari

Vjehërrit rezultojnë të mundimshëm. Udhëtimi mund të jetë fitimprurës dhe një takim i rastësishëm mund të sjellë dikë të veçantë. Mos nxitoni për angazhime financiare afatgjata.

Bricjapi

Ndërveprimi me fëmijët dhe një grup shoqëror ose festë mund të gjallërojë ditën tuaj. Një fazë e vështirë në punë mund të çojë në sukses të madh, aftësia juaj e natyrshme për t’u fokusuar në detaje do t’ju sjellë çmime dhe vlerësime.

Ujori

Ju duhet të rivlerësoni situatën tuaj. Merrni kohën tuaj; merrni ndonjë vendim me nxitim. Teprimi dhe neglizhenca do të jenë armiqtë tuaj më të këqij.

Peshqit

Kreditë do të jenë të arritshme dhe çështjet ligjore do të trajtohen lehtësisht. Intrigat sekrete mund t’ju futin në telashe. Ju mund t’i bëni gjërat më të lehta për veten tuaj duke qenë transparent.

 

 

- Reklamë -spot_img

Duhet lexuar

- Reklamë -spot_img

Artikuj te ngjashëm

- Reklamë -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj