- Reklamë -spot_img
32.5 C
Tirana
Faqja kryesoreLifestyleHoroskopi sot, 15 qershor 2022

Horoskopi sot, 15 qershor 2022

- Reklamë -spot_img

Dashi: Një festë ju vë në qendër të vëmendjes. Mos u ngatërroni në punë që dëshironi të mbani sekret. Rrjedha e parasë duket më e mirë, kështu që nëse doni të mburroni dhe blini atë artikull të veçantë, shkoni për të. Mos i injoroni çështjet emocionale që mund të shkaktojnë probleme

Demi: Një pjesëtar i familjes merr një promovim ose çmim sot. Një fat i mirë vjen në rrugën tuaj të karrierës. Përpjekjet krijuese, romanca dhe argëtimi janë tiparet e ditës.

Binjakët: Takimet e papritura romantike mund të çojnë në pasoja të rënda. Mundohuni të mos e teproni dhe të mos bëni kompromise për shëndetin tuaj. Shtrijeni të vërtetën dhe mund të fajësoheni për diçka që nuk e keni bërë.

Gaforrja: Një ditë perfekte për dashuri dhe romancë. Përpjekjet tuaja mund t’ju sjellin njohje, por kujdes nga vjedhja e zyrës. Një ndryshim në rutinën tuaj mund t’ju bëjë të ndiheni jo rehat në fillim, por shkoni me rrjedhën dhe tregoni se sa të mirë mund të jeni në përshtatjen me situatat e reja.

Luani: Planet për pushime kanë nevojë për kujdes pasi shfaqen shpenzime të papritura. Mundohuni të mos e teproni dhe të mos bëni kompromise për shëndetin tuaj. Mos i tradhtoni sekretet e të tjerëve, përndryshe çështjet tuaja personale do t’i zbuloni vetëm hapur.

Virgjëresha: Një mik ka nevojë për këshillën dhe mbështetjen tuaj. Megjithatë mos e ngatërroni me dashurinë romantike. Disa prej jush mund të mendojnë të delegojnë punë, pasi presionet për të kryer janë të forta.

Peshorja: Mënyra juaj padyshim unike e të bërit të gjërave ka rënë në sy të dikujt në një pozicion më të lartë. Mos u ofendoni nga komentet e bëra nga kolegët. Një i dashur më i vjetër mund të ketë probleme.

Akrepi: Një ofertë e re pune nuk është e gjitha që duket, ndaj mësoni detajet përpara se të nënshkruani. Puna dhe çështjet personale mund të përplasen sot, por qëndroni të qetë derisa mjegulla të largohet. Do mund të flisni për problemet emocionale me partnerin.

Shigjetari: Është koha për të kaluar nëpër zotërimet tuaja dhe për të hequr qafe atë që nuk ju nevojitet. Nëse keni funde të lirshme në jetën tuaj, hiqni ato. Kjo është një kohë e lëvizjes me shumë renditje për të bërë dhe nevojën për ndryshime që trokasin në derë.

Bricjapi: Është më mirë t’i lini gjërat të marrin rrjedhën e tyre në vend që të detyroni çështjet. Nuk është një kohë spektakolare për financa dhe investime. Bëhet fjalë më shumë për të mbjellë fara dhe për t’i lënë ato të mbijnë, gjë që me siguri do ta bëjnë.

Ujori: Shëndeti nuk duhet të përbëjë probleme përveç shtimit në peshë dhe niveleve të larta të kolesterolit. Problemet e frymëmarrjes dhe sinuseve duhet të merren parasysh. Çështjet e parave nuk tregojnë shumë rritje. Modelet e pakujdesshme të shpenzimeve mund t’ju çojnë në një rregullim financiar.

Peshqit: Mund të fitohet shumë duke qenë i durueshëm dhe duke ushtruar përmbajtje në nivel shtëpiak. Përplasjet e egos duhet të shmangen. Bashkëpunëtorët dhe partnerët e rinj kanë nevojë për një shqyrtim më të ngushtë. Spekulimet nuk janë të zbatueshme.

- Reklamë -spot_img

Duhet lexuar

- Reklamë -spot_img

Artikuj te ngjashëm

- Reklamë -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj