- Reklamë -spot_img
21.5 C
Tirana
Faqja kryesoreAktualitetKronikë30-vjeçari mbërrin i plagosur në spital, refuzon të flasë për policinë

30-vjeçari mbërrin i plagosur në spital, refuzon të flasë për policinë

- Reklamë -spot_img

Në spitalin e Tiranës ka mbërritur i plagosur një 30 vjecar i cili ka refuzuar të japi informacion.

‘Rreth orës 00:50, të datës 14.10.2021, ka shkuar në spital dyshohet i dëmtuar me mjet prerës shtetasi E. B, 30 vjeç, i cili nuk jep sqarime për ngjarjen. Paraprakisht dyshohet për vetëplagosje. Punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.’, sipas informacioneve zyrtare.

I riu nuk ka pranuar të flasin me policinë dhe të japin informacione në lidhje me atë  që i ka ndodhur. Sipas informacioneve zyrtare i plagosur në spital ka shkuar shtetasi me inicialet E.B. Paraprakisht dyshohet për vetëplagosje, ndërkohë që policia po punon për hetimin e rrethanave të mëtejshme të ngjarjes.

30-vjeçari mësohet se ka mbërritur rreth orës 00:50, në datën 14. 10. 2021.

Materialet proceduriale do t’i kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë së shtetit, për ngjarjen e ndodhur: 

Rreth orës 00:50, të datës 14.10.2021, ka shkuar në spital dyshohet i dëmtuar me mjet prerës shtetasi E. B, 30 vjeç, i cili nuk jep sqarime për ngjarjen. Paraprakisht dyshohet për vetëplagosje. Punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Materialet do i kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

- Reklamë -spot_img

Na Ndiqni

752FansaPëlqeje
19,500NdjekësNdiqe

Duhet lexuar

- Reklamë -spot_img

Artikuj te ngjashëm

- Reklamë -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj